Apie mus

Daugiau kaip 20 metų patirtis langų ir aliuminio fasadų konstrukcijų gamyboje
UAB "Bodesos Langai" - tai ambicinga ir profesionali langų ir aliuminio fasadų konstrukcijų gamybos įmonė, įsikūrusi Šiauliuose ir turinti daugiau kaip 20 metų patirtį šioje srityje. Mes subūrėme neįkainojamą komandą, galinčią pasiūlyti platų savo gaminių asortimentą: plastikinius ir aliuminio langus, lauko duris, stiklines sistemas, slankiojančias sistemas ir daugiau gaminių, atitinkančių kiekvieno kliento poreikius.
 

Užtikrinta kokybė tiek dideliems, tiek nedideliems užsakymams
Mūsų SPSC kvalifikacijos atestatas suteikia teisę dirbti ypatingo statinio statybos rangovui. Mes dirbame su aukštos kokybės gaminiais, kurie atitinka visus aliuminio profilių tiekėjų deklaruojamus reikalavimus, ir siūlome spalvų pasirinkimą iš RAL paletės, medžio imitacijos ir anodavimo būdais apdorotų profilų. Savo paslaugas teikiame ir mažesnės apimties užsakymams, ir didelių apimčių objektams, kur montuojami langai ir aliuminio stiklo fasadai.

Mūsų produkcija skirta tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims - tai yra privatiems namams ir butams, statybos įmonėms, didelių verslo centrų, biurų ar gamyklų savininkams, kurie siekia aukštos kokybės produktų ir paslaugų. Be to, mūsų paslaugos yra paklausios daugiabučių namų renovacijų projektuose.

Nuolatinės investicjos į šiuolaikinius kokybės standartus
UAB "Bodesos Langai" nuolat investuoja į savo gamybinę bazę, kad galėtu pasiekti aukščiausią kokybės lygį, atitinkantį kiekvieno kliento poreikius. 2022 metais buvo įrengta vokiečių gamintojo ELUMATEC aliuminio apdirbimo centras, kuriame greitai, tiksliai ir nepriekaištingai yra paruošiamas aliuminio profilis. 2023 metais gamybos linija atnaujinama ir toliau.

 

  

Garantuota kokybės kontrolė, visi procesai įmonės viduje
Mūsų pagrindinis tikslas – gaminio kokybė, greitis ir patikimumas. Todėl klientai mus greitai suranda, nes mes atliekame darbą patys, nuo gamybos, montavimo iki priežiūros.

Taigi, labai svarbu ne tik rinktis aukštos kokybės langus, duris ir aliuminio fasadus, bet taip pat turėti patikimą ir profesionalų partnerį, kuris padėtų pasirinkti tinkamus produktus ir užtikrintų jų kokybišką montavimą.

Nuo projektavimo iki montavimo priežiūros - pasirūpiname visu procesu
UAB "Bodesos Langai" yra puikus pasirinkimas, jei jums reikia langų ir durų, nes mes ne tik pasiūlysime didelį pasirinkimą išskirtinių produktų, bet ir suteiksime visą reikiamą pagalbą nuo projektavimo iki montavimo ir priežiūros. Be to, mūsų komanda yra itin patyrusi ir profesionali, todėl galite būti tikri, kad jie atliks darbą kokybiškai ir laiku. Taigi, jei ieškote patikimo ir patyrusio langų ir durų tiekėjo, UAB "Bodesos Langai" yra geriausias pasirinkimas.